Whatsapp Sipariş

Dekota ( 1, 2 ve 3 mm tabelalarımız )

Kaliteli vinil folyo üzerine iç ortam kalitesinde dış ortam dijital baskı yapılmakta, ayrıca üzerine mat laminasyon uygulanmaktadır. Daha sonra vinil folyo, piyasa adlarıyla dekota, foreks veya köpürtülmüş PVC olarak da bilinen malzeme üzerine sıvanarak piyasaya sunulmaktadır. Paslanma veya oksitlenme özelliği olmadığından metal levhalara göre çok avantajlıdır. İç ve dış ortamda her türlü yüzeyde kullanılabilir.    

Vinil Sticker Etiketlerimiz

Kaliteli vinil folyo üzerine iç ortam kalitesinde dijital baskı yapılmakta, ayrıca üzerine mat laminasyon uygulanarak piyasaya sunulmaktadır. İşaretin arkasındaki tabaka sıyrılarak kendinden yapışkanlı işaret düz ve temiz yüzeye sıvanarak yapıştırılır. Dolap, pano yüzeyi gibi ahşap veya metal yüzeyler tavsiye edilen uygulama yüzeyleridir. Duvar yüzeyi gibi pütürlü yüzeylerde kullanılması tavsiye edilmez. İç ve dış ortamlarda kullanılabilir.

Diğer

Uyarı tabelalarımız talep edildiğinde istenilen ebatta galvaniz sac veya alüminyum plaka olarak da imal edilebilmektedir.

Ayrıca tabelalarımız fosforlu (fotoluminesan) veya reflektif olarak da imal edilebilmektedir. Fosforlu tabelalar karanlıkta bir süre ışık vererek parlayan tabelalardır. Reflektif tabelalar karanlıkta üzerine düşen ışığı yansıtan tabelalardır. 

Tabela Ebatlarımız

Tabelalarımız standart olarak aşağıdaki ebatlarda satışa sunulmaktadır:

A5 (148-210 mm)

A4 (210-297 mm)

A3 (297-420 mm)

A2 (420-594 mm)

Acil durum ve ilkyardım kategorisindeki tabelalar ile yangınla mücadele kategorisindeki tabelalarının bir kısmı ise 150-420 mm ebatlarındadır.

Tabelalarımız talep edildiği takdirde standart ebatlarımız dışındaki ebatlarda da imal edilmektedir.

Menü

QR kodu

Ayarlar

Beğeni listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç

İstek listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç